Güncellemelerimizden anında haber almak için eposta listemize üye olunhttps://twitter.com/NehirBT/status/1064812106409811969

https://twitter.com/NehirBT/status/1064807662343397376

https://twitter.com/NehirBT/status/977132743917219840

Bu yıl 2018'de daha fazla etkinlikte sizlerle buluşmak istiyoruz. Görüşmek üzere...

     22-25 Mart 2018 EXPOMED; Hızlı büyüme için tasarımlanmış, teknolojiyi sunan ve kullanan, geniş kitlelere hitap eden ve sunduğu hizmeti kullanıcıya ulaştıran, ihtiyaç gideren, yeri geldiğinde ihtiyaç haline dönüştüren, sürekliliğe sahip ve gelişmeye ve geliştirmeye müsait girişimci fikirler Expomed “İnovasyon Alanı”nda fuar ziyaretçileri ile buluşacak. Sağlık alanında yenilikçi ve yaratıcı projeleri olan, ürünlerini uluslararası pazarlara taşımayı hedefleyen, yerli ürünlerini dinamik bir ortamda tanıtmak isteyen, yeni ürünler geliştiren paydaşlarımız İnovasyon Alanında yer alabilir. Bu alanda ayrıca sektörle ilgili interaktif sunumlar, B2B görüşmelerin yapılabileceği alanlar, uzman yönlendirme etkinlikleri de organize edilmektedir.

     19-21 Nisan 2018 PharmaNext; Klinik araştırma sürecinden bitmiş ürünlerin pazarlanmasına geniş bir spektruma yayılan ilaç endüstrisi, temel araştırma-geliştirme faaliyetlerinden, ileri teknolojiyle üretilmiş son ürünlere kadar, en gelişmiş know-how ve uygulamaları ile sektör uzmanlarının karşısında olacaklar. Uzmanlar ve kurumlar, gelişmiş teknoloji ve bilgi birikimlerini fuarda çeşitli sergileme, etkinlik ve sunumlar ile aktaracaklar.

     10-13 Mayıs 2018 THED Embriyoloji Kongresi; NehirBT olarak bizim de Bir-Çip-Organ konusunda sunum yapacağımız etkinlikte gelişim biyolojisi, moleküler biyoloji ve hücre biyolojisi, kök hücre, hücresel tedaviler, rejeneratif ve rekonstrüktif tıp, yardımlı üreme teknikleri, tümör biyolojisi, biyomedikal mühendisliği, biyoteknoloji ve biyoinformatik gibi bizleri çok yakından ilgilendiren güncel konularda multidisipliner katkılar ile bilimsel bir ortam oluşturulması amaçlanmaktadır.

     15-17 Temmuz 2018 EMBL Mikroakışkan Konferansı; aims to bring together top researchers in the field and to spark scientific exchange, also across different disciplines. The latest Lab-on-a-Chip technologies and applications will be presented, which should be of major interest for experts as well as scientists looking for a first glance at this exciting new technology.